czwartek, 2 sierpnia 2018

Możliwość złożenia wniosku

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania ze zwolnienia z części lub całości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego przypadającego poza czasem przeznaczonym na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w roku szkolnym 2018/2019.

Zwolnienie dotyczy rodzin mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci poniżej 18-go roku życia.
Dzieci 6-letnie automatycznie zwolnione są z opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego - w związku z tym nie ma potrzeby aby składać wniosek.

Zainteresowanych Rodziców skorzystaniem ze zniżki już od września prosimy o wypełnienie wniosku i złożenie go w sekretariacie przedszkola do końca sierpnia br.

Wniosek można pobrać z naszej strony internetowej, zakładka Strefa Rodzica → do pobrania lub w sekretariacie przedszkola.