środa, 5 września 2018

Ważniejsze informacje z zebrania z Rodzicami

•  Dzienna stawka żywieniowa w tym roku szkolnym wynosi 6 zł:

1,50zł śniadanie

3,00 obiad

1,50 zł podwieczorek

• Rodzice zainteresowani finansowaniem posiłków dla dzieci mogą składać wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Porąbce.

• Rodziców zainteresowanych ubezpieczeniem dzieci na rok szkolny 2018/2019 prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 34 zł najpóźniej do 28 września w biurze przedszkola.

• Rodziny wielodzietne (3 lub więcej dzieci poniżej 18-go roku życia), zainteresowane skorzystaniem z częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat za pobyt swojego dziecka w przedszkolu, mogą złożyć stosowny wniosek w przedszkolu bądź w Urzędzie Gminy. Druk do pobrania w przedszkolu lub ze strony internetowej placówki z zakładki strefa rodzica /do pobrania.

• W godzinach 8.00-13.00 pobyt dla wszystkich dzieci jest bezpłatny. Opłata za korzystanie z wychowania przedszkolnego dla dzieci 3,4,5 letnich w czasie przekraczającym czas bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki wynosi 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

• Na terenie placówki organizowana jest pomoc psychologiczno-pedagogiczna.

• W kancelarii oraz na stronie internetowej przedszkola istnieje możliwość zapoznania się z podstawową dokumentacją regulującą zasady działania placówki.

• Składka na Radę Rodziców została ustalona w wysokości 260 zł.

Wpłaty prosimy dokonywać jednorazowo lub w ratach:

I rata 130zł - do 30września 2018r

II rata 130zł - do 31 stycznia 2019r

Dane do przelewu:

Rada Rodziców przy Publicznym Przedszkolu nr 2 w Czańcu

Nr konta bankowego:

62 8124 0009 2002 2000 5588 0001
    Tytułem:

składka na Radę Rodziców - /imię i nazwisko dziecka/

• W przypadku telefonicznego kontaktu Rodzica, w celu uzyskania informacji o dziecku, prosimy o przygotowanie numeru PESEL dziecka (zmiany wprowadzone w związku ochroną danych osobowych).