czwartek, 23 maja 2019

Dyżur wakacyjny

Wójt Gminy Porąbka informuje, że:
  • w miesiącu lipcu 2019r. dyżur wakacyjny pełnią: Publiczne Przedszkole Nr 1 w Czańcu oraz Publiczne Przedszkole Nr 2 w Czańcu,
  • w miesiącu sierpniu 2019r. dyżur wakacyjny pełni Publiczne Przedszkole w Kobiernicach.

Na dyżur wakacyjny mogą zostać przyjęte dzieci, które w roku szkolnym 2018/2019 uczęszczają do przedszkoli na terenie Gminy Porąbka,
a których oboje rodziców pracuje w czasie trwania dyżuru.

W celu przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny należy złożyć kartę zgłoszenia w tym przedszkolu, w którym rodzic chce, żeby jego dziecko uczęszczało na dyżur w następujących terminach:
  • od dnia 3 do 10 czerwca 2019r., jeżeli dziecko uczęszczało do przedszkola, gdzie prowadzony jest dyżur wakacyjny,
  • od dnia 11 do 17 czerwca 2019r., jeżeli dziecko uczęszczało do innego przedszkola.

Na dyżur wakacyjny planowane jest utworzenie w miesiącu lipcu 2019r :
  • 2 oddziały w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Czańcu
  • 1 oddział w Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Czańcu
w miesiącu sierpniu 2019r.:
  • 3 oddziały w Publicznym Przedszkolu w Kobiernicach

Dodatkowe informacje uzyskać można w przedszkolach:

Publiczne Przedszkole Nr 1 w Czańcu – tel. /33/ 8109-509

Publiczne Przedszkole Nr 2 w Czańcu – tel. /33/ 8109-128

Publiczne Przedszkole w Kobiernicach – tel. /33/ 810 86 98

Rodziców zainteresowanych dyżurem wakacyjnym prosimy o zapoznanie się z Regulaminem,
który znajduje się w zakładce Strefa Rodzica -> Do pobrania.
Znajduje się tam również karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny. Kartę zgłoszenia można także pobrać w biurze przedszkola.