czwartek, 26 marca 2020

Zabawa rodzinna

Zapraszamy Rodziców i Dzieci do wzięcia udziału

w projekcie pt. „Ekologiczna zabawka”

Drogi Rodzicu,

Na pewno w swoim domu znajdziesz kartony, zakrętki, sznurki, patyki, różnego rodzaju pojemniczki, skrawki materiałów itp. Zaproś swoje dziecko do wspólnej zabawy i razem zróbcie ekologiczną zabawkę. Po wykonaniu pracy zachęcamy do zrobienia zdjęć i wysłania ich na e-mail : nauczycieleprzedszkole2czaniec@gmail.com.

Mile widziane dwa zdjęcia:

• jedno przedstawiające samą zabawkę:

• drugie przedstawiające dziecko wraz ze zrobioną zabawką.

Wszystkie nadesłane zdjęcia będą umieszczone w galerii na stronie internetowej naszego Przedszkola.

Wspólna praca jest okazją do pokazania naszym pociechom, w jaki sposób możemy dbać o naszą Ziemię, przybliżając pojęcie ekologii oraz przetwarzania surowców wtórnych. Cieszy kupno nowej zabawki, ale także frajdą może być zrobienie jej samemu z materiałów, które znajdują w domu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze pomysły do dnia 8 kwietnia 2020 r.

Miłej zabawy ;-)