piątek, 10 kwietnia 2020

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

od wczoraj wiemy, że min. przedszkola pozostają zamknięte do 26 kwietnia 2020 r. W związku z tym, nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne. Ponownie zachęcamy do korzystania z propozycji zabaw i ćwiczeń przygotowywanych przez nauczycieli, systematycznie zamieszczanych w zakładkach poszczególnych grup na stronie internetowej naszego przedszkola. Przypominamy także, że przygotowywane są propozycje zabaw i ćwiczeń w zakładce język angielski oraz terapia logopedyczna, jak również materiały z cyklu psycholog podpowiada. Nauczyciele zawsze odpowiedzą na nurtujące pytania poprzez pocztę elektroniczną (nauczycieleprzedszkole2czaniec@gmail.com). Ja również pozostaję do Państwa dyspozycji poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny.

Magdalena Kojder