poniedziałek, 18 maja 2020

Informacja dla Rodziców

Informacja dotyczy Rodziców, którzy pracują zawodowo bądź chcą wrócić do pracy
i nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką w domu.

Na 25 maja 2020 r. zostało zaplanowane uruchomienie naszej placówki. Przedszkole będzie działało min. zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego (tekst wytycznych tutaj)Rodziców, którzy byliby zainteresowani skorzystaniem przez ich dziecko z zajęć opiekuńczych w przedszkolu, prosimy o informację telefoniczną bądź wiadomość e-mail (przedszkole2czaniec@gmail.com). Prosimy o wiadomość do 19.05.2020 do godz. 1000.

Jest to wstępna deklaracja, która nie jest jednoznaczna z zapewnieniem dziecku miejsca w przedszkolu, gdyż zgodnie z wspomnianymi wytycznymi liczba miejsc będzie musiała być ograniczona.

Jeżeli liczba chętnych przedszkolaków, przekroczy ilość miejsc, brane będą pod uwagę kryteria, które przedstawione zostaną Państwu w najbliższym czasie.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.