wtorek, 19 maja 2020

Ważna informacja dla Rodziców

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu informuje Rodziców, którzy podczas rozmowy telefonicznej bądź przez wiadomość e-mail zadeklarowali chęć posłania dziecka do przedszkola od 25 maja 2020 r., o konieczności złożenia oświadczenia w przedszkolu w dniu 21 maja w godz. 700 – 1600 ( załącznik nr 1 i nr 2 Procedury zapewnienia bezpieczeństwa oraz organizacji i funkcjonowania Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Proszę, aby deklaracje te były wiążące, gdyż nie może być tak, aby dziecko nie zapisane przyszło do przedszkola. W sytuacji pojawienia się wolnych miejsc po dniu 25 maja 2020r. dyrektor na bieżąco podejmuje decyzje o przyjmowaniu dzieci zgodnie z przyjętymi kryteriami zawartymi w procedurze.

Rodzice przed złożeniem oświadczenia zobowiązani są do szczegółowego zapoznania się z powyższą procedurą, która będzie obowiązywać w okresie funkcjonowania placówki w reżimie sanitarnym.

Procedura wraz z załącznikami dostępna jest pod linkiem:

Procedura zapewnienia bezpieczeństwa oraz organizacji i funkcjonowania Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Dokumenty do pobrania i złożenia w przedszkolu