piątek, 29 maja 2020

Dyżur wakacyjny

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu informuje, że dyżur wakacyjny planowany jest od 3 sierpnia do 21 sierpnia 2020 r. Na dyżur wakacyjny przyjmowane będą wyłącznie dzieci z macierzystego przedszkola.
W tym roku w związku z reżimem sanitarnym nie ma możliwości zapisania dziecka na dyżur wakacyjny do innej placówki. Ilość dzieci na dyżurze uzależniona będzie od aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego (obecnie są to 4 m2 na osobę ). Wstępną deklarację, która nie jest jednoznaczna z zapewnieniem dziecku miejsca w przedszkolu, należy złożyć do 5 czerwca 2020 r. Deklaracje można złożyć drogą telefoniczną bądź przez wiadomość e-mail (przedszkole2czaniec@gmail.com). Prosimy Rodziców, aby deklaracje te były wiążące, gdyż nie może być tak, by dziecko nie zapisane przyszło do przedszkola.
Jednocześnie prosimy o dokładne rozważenie decyzji o posłaniu dziecka na dyżur ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, tak aby mogły skorzystać z tej formy opieki rodziny najbardziej tego potrzebujące. W sytuacji pojawienia się wolnych miejsc dyrektor na bieżąco będzie podejmował decyzje o przyjmowaniu dzieci zgodnie z przyjętymi kryteriami.

Informacja dotyczy Rodziców, którzy oboje w tym czasie pracują zawodowo bądź chcą wrócić do pracy i nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką w domu.

Informacja o terminie rekrutacji wraz z regulaminem dyżury wakacyjnego i wytycznymi będzie podana w kolejnym ogłoszeniu.
Dyżur wakacyjny będzie organizowany jeżeli zgłoszonych zostanie min. 5 dzieci.