poniedziałek, 10 maja 2021

Dyżur wakacyjny

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu informuje, że od dnia 17 maja 2021r. do dnia 21 maja 2021r. będą odbywały się zapisy na dyżur wakacyjny w przedszkolu.

Dyżur wakacyjny będzie trwał od 1 lipca 2021r. do 30 lipca 2021r.

Ze względu na pandemię Covid-19 na dyżur wakacyjny może zostać zapisane wyłącznie dziecko, które uczęszcza do naszego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

Rodzice przed złożeniem karty zgłoszenia zobowiązani są do szczegółowego zapoznania się z Regulaminem dyżuru wakacyjnego w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Czańcu, który będzie obowiązywać w okresie dyżuru wakacyjnego oraz z procedurą zapewnienia bezpieczeństwa oraz organizacji i funkcjonowania oddziałów przedszkolnych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informacja o przyjęciu bądź nie przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny zostanie podana 25 maja 2021r.

Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest pod linkiem:

/download/regulamin dyzuru wakacyjnego 2021.pdf

Karta zgłoszenia:

/download/zgłoszenie na dyzur wakacyjny-skonwertowany.pdf

O przyjęciu na dyżur decyduje kolejność zgłoszeń.