czwartek, 20 maja 2021

Rekrutacja uzupełniająca

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu ogłasza zapisy dzieci do przedszkola w postępowaniu uzupełniającymna rok szkolny 2021/2022.
Przyjmowanie wniosków odbędzie się w dniach od 31 maja 2021r. do 4 czerwca 2021r. w godz. 7.45 – 15.45 w
sekretariacie
Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu

Wniosek o przyjęcie dziecka wraz z wymaganymi dokumentami można pobrać w sekretariacie lub na stronie internetowej
przedszkola do którego o przyjęcie ubiega się kandydat.

UWAGA! Zaświadczenie z zakładu pracy/zaświadczenie ze szkoły lub uczelni zawierające informację o stacjonarnym systemie nauki wystawiane nie wcześniej niż 30 dni przez datą rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego (zaświadczenie zachowuje ważność na cały okres postępowania rekrutacyjnego).

DOKUMENTY DO POBRANIA:
Regulamin Rekrutacji dzieci do Publicznego Przedszkola nr 2 w Czańcu 2021/2022
Wniosek rekrutacyjny do przedszkola na rok szkolny 2021/2022
Oświadczenie o wielodzietności
Oświadczenie o samotnym wychowaniu
Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata do funkcjonującej w pobliżu szkoły
Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata do tego samego przedszkola
Oświadczenie o miejscu zamieszkania
Oświadczenie o dochodzie