czwartek, 2 września 2021

Zniżka za pobyt

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania ze zwolnienia z części lub całości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego przypadającego poza czasem przeznaczonym na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w roku szkolnym 2021/2022.

Zwolnienie dotyczy rodzin mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci poniżej 18-go roku życia.
Dzieci 6-letnie automatycznie zwolnione są z opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego - w związku z tym nie ma potrzeby, aby składać wniosek.

Zainteresowanych Rodziców skorzystaniem ze zniżki prosimy o wypełnienie wniosku i złożenie go w   kancelarii przedszkola najpóźniej do 6 września.

Wniosek o zniżkę lub zwolnienie z opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego